למה להשתמש בשירות שלנו לקבלת החזר מס?

כאשר אתם מעוניינים להגיש בקשה להחזר מס יש לכם שלוש אפשרויות עיקריות:
  1. להגיש את הבקשה בעצמכם
  2. להעזר באחד מעשרות המשרדים העוסקים בהחזרי מס בצורה המסורתית
  3. להשתמש ב-finupp

הגשה עצמאית היא אפשרות לא רעה למי שמבין מה הוא עושה, ואין לו בעיה למלא את הטפסים ולגשת לפקיד השומה. החיסרון העיקרי באפשרות זו היא שאם לא בודקים מראש עשוי להתקבל חוב למס הכנסה, במקום החזר. לכן, אנחנו ממליצים בכל מקרה לבצע בדיקה ב-finupp בחינם, לראות מה סכום ההחזר המגיע, ולהגיש רק במידה ויש החזר.

המשרדים העוסקים בהחזרי מס באופן מסורתי מתנהלים בצורה לא טכנולוגית ומיושנת (בדומה גם לרשויות המס). התהליך כולו מתבצע בצורה ידנית, ע״י יועץ מס או רו״ח, ולכן הוא מאוד יקר. באופן טיפוסי תתבקשו לשלם 200-300 ש״ח דמי פתיחת תיק + עמלה של 20%-30% מגובה ההחזר, מה שעשוי להסתכם באלפי ש״ח.

אנחנו הקמנו את finupp מתוך הבנה שתהליך החזר המס ניתן הוא טכני מאוד וניתן למחשב חלקים גדולים ממנו, ובכך להפחית בצורה דרמטית את עלויות התפעול. את החיסכון שלנו בתפעול אנחנו מגלגלים אליכם הלקוחות, בדמות עמלות טיפול במחירים שוברי שוק.

מכיוון שאנחנו מתייחסים במלוא הרצינות ובכובד ראש ללקוחות שלנו, למידע שלכם, ולכסף שלכם, ישנה בקרה אנושית בכל הנקודות החשובות בתהליך, שנעשית ע״י רו״ח חשבון מקצועיים ומומחים בתחום המיסוי.

בישראל של היום אין שום סיבה לשלם מחירים מופרזים, או לצאת מהבית, בשביל לבצע תהליך פשוט כמו החזר מס. בשביל זה, finupp קיימת.

finupp לעומת המתחרים

הנה כמה סיבות לאהוב אותנו:

finupp חברות החזרי מס אחרות
מחיר
הבדיקה חינם
מחיר הגשה למס הכנסה: 9.5% מההחזר
20%-30% מההחזר
עמלה. עשוי להסתכם באלפי ש״ח
+
200-300 ש״ח
דמי פתיחת תיק
אין צורך לצאת מהבית כן לא
המחיר ידוע מראש כן לא
חישובים מעצבנים נעשים עבורך כן כן

כדי להמחיש את ההבדל ביננו ובין חברות החזרי המס האחרות:
מהמידע שאספנו וניתחנו, אזרח ישראלי ממוצע זכאי להחזר מס של כ-2,600 ש"ח בשנה.
על הגשת בקשה בה ההחזר הוא 2,600 ש״ח, המתחרים יגבו 520-780 ש״ח, נוסף ל-200-300 ש״ח דמי פתיחת תיק (בחלק מהחברות). finupp תגבה 245 ש״ח על ההגשה, וכמובן שהבדיקה בחינם.

החזר המס שלכם מחכה

היכנסו עכשיו וגלו כמה כסף מגיע לכם.

בדקו עכשיו בחינם