איך אנחנו כאלה זולים?

אחת השאלות שאנחנו נשאלים הכי הרבה היא איך אנחנו כאלה זולים? איך אנחנו מצליחים להתקיים בזמן שאנחנו גובים תעריף נמוך במאות אחוזים מהסטנדרט הנהוג בשוק?

פשוט מאוד - טכנולוגיה ויעילות!

יעילות בשיווק - בעוד שחברות החזרי מס אחרות מפעילות מערכי שיווק כבדים עם תקציבי פרסום מנופחים, צוות שיווק טלפוני וכו', אנחנו פשוט לא עושים את זה! כל הפרסום שלנו הוא פרסום אונליין זול כך שאנחנו משלמים רק על משתמשים שנרשמים לאתר.

יעילות בתפעול - מאחר ואנחנו חברת אינטרנט, אין לנו משרדים גדולים, אנחנו לא מחזיקים רכבים, אין לנו הוצאות תקשורת (לכן כל התקשורת איתנו היא במיילים ורק במקרה שמשתמש מבקש אנו חוזרים טלפונית). אין ניירת, אין מדפסות - אין עלויות!

התמקדות בפלח שוק שונה - אנו דוגלים בעבודה רק עם לקוחות מסודרים ומאורגנים שלוקחים אחריות על הפיננסים שלהם. הלקוח שלנו מביא את החומר מאורגן, כך שאיננו צריכים "לרדוף אחריו". ניהול תהליך החזר המס לשכירים שלנו הוא כזה שאין בו נקודות מתות. אם לקוח אחד טרם הביא את כל הדברים אנו עובדים במקביל על לקוח אחר ובכך מבטלים צווארי בקבוק (בדומה לגישת התפעול של חברת IKEA, החברה היעילה בעולם).

טכנולוגיה מובילה - רוב השחקנים בשוק משתמשים במוצרי תוכנה ישנים, יקרים וכבדים. אנחנו פיתחנו מערכת חדשה, ייחודית לנו, המיועדת לעבודה עם מסה גדולה של משתמשים כך אנחנו מייעלים את התהליך. טכנולוגיית זיהוי התמונה (OCR) שלנו, מאפשרת לחסוך זמן הקלדה ואירכוב, להוריד את ההתעסקות בניירת, ולתת ללקוח שלנו יותר ערך.

אוטומציה כערך - חושבים שכל מה שקשור למיסים חוזר על עצמו שנה אחר שנה? אתם צודקים. אצלינו בחברה יש חוק - אם עשית משהו יותר משלוש פעמים, זה אומר שהוא חשוב מספיק כדי לעלות לדיון אוטומציה ולפתח לו פתרון. אנחנו אוהבים לייעל תהליכים באמצעות תוכנה. זה הקטע שלנו. אתם פשוט נהנים מזה.

אז למה אתם מחכים? התחילו את הבדיקה עכשיו.

טובים באוטומציה? מכורים לייעול תהליכים? יש לכם הצעות? פנו אלינו.